منو سریع

فروشگاه

ارسال درخواست

عضویت در خبرنامه

پاسخگویی آنلاین در واتس آپ

شیشه رومیزی، میز عسلی ، میز ناهار خوری و میز کنفرانس

میز ناهار خوری

ترجمه این پست به زبان های دیگر نیز روی سایت هست: English فارسی

شیشه رومیزی، میز عسلی ، میز ناهار خوری و میز کنفرانس

شیشه رومیزی، میز عسلی ، میز ناهار خوری و میز کنفرانس از جمله محصولات مهجام می باشند. شیشه های رومیزی می توانند به دو صورت خام یا سکوریت در ضخامت هایی از 4 میلی متر تا بیش از 20 میلی متر بسته به نوع کاربری و ابعاد میز تولید شوند.

شیشه های رومیزی می توانند به دو صورت خام یا سکوریت در ضخامت هایی از 4 میلی متر تا بیش از 20 میلی متر بسته به نوع کاربری و ابعاد میز تولید شوند. برای شیشه های رومیزی معمولا از نوع ساده شفاف، برنز و یا دودی استفاده می شود. جهت انتخاب شیشه با ضخامت مناسب، با کارشناس فنی مشاوره نمایید. نکته مهم در شیشه های رومیزی و میز ناهار خوری و … سنگ زنی یا لول زنی دور شیشه می باشد. لول زنی دور شیشه در انواع مختلف ازجمله، تخت شفاف، نیم دایره، دوپله، سه پله، تراش و… می باشد که با استفاده از دستگاه های اوتوماتیک امکان لول زنی در سبک های مختلف دور شیشه فراهم می باشد.

 

میز ناهار خوری

در کنار محصولات بالا، شما را دعوت به محصول جدید مهجام گلس، یعنی آینه های آسان نصب، می کنم. این محصولات جذاب، به دلیل نصب راحت و هزینه بسیار پایینشان، دارای محبوبیت خاص خود می باشند. برای درک بهتر، شما را به بازدید از آینه آسان نصب روبیک دعوت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *