منو سریع

فروشگاه

ارسال درخواست

عضویت در خبرنامه

پاسخگویی آنلاین در واتس آپ

تراش روی آینه

ترجمه این پست به زبان های دیگر نیز روی سایت هست: English فارسی

تراش روی آینه

تراش روی آینه از جمله روش های قابل اجرا روی آینه و شیشه است که جلوه ای خاص به آنها می بخشد. تراش روی آینه یا شیشه، عملیاتی است که طی آن لبه شیشه یا آینه تا زاویه خاصی تراشیده می شود و در نهایت شکلی شبیه قاب به خود می گیرد.

با انجام این عملیات روی آینه و شیشه لبه آن با شیب ملایمی نازک می شود و مابقی ضخامت شیشه در همان اندازه اولیه باقی می ماند.

تراش روی آینه

دستگاه تراش آینه و شیشه

دستگاه های تراش به دو صورت ایستاده و متحرک (گردان) وجود دارند. فرق این دو دستگاه تنها در سرعت و انعطاف آن می باشد و هر یک مزایای مربوط به خود را دارند. به عنوان مثال سرعت دستگاه های ایستاده بیشتر از متحرک است اما برای قطعاتی که دارای لبه های غیر صاف هستند، دستگاه های متحرک دقت بیشتری دارند. بنابراین با توجه به نوع قطعه از دستگاه مربوطه استفاده می گردد.

تراش روی آینه

تراش روی آینه

تراش روی آینه

نحوه تراش روی آینه

تراش قطعات آینه ای در اندازه های مختلف از 1 تا 5 سانتی متر قابل اجراست. این تراش ها توسط سنگ های دیاموند در اندازه های مختلف صورت می گیرد. نحوه کار به این صورت است که یک طرف قطعه در دستگاه تراش قرار گرفته و تراش داده می شود. برای اضلاع دیگر آینه، باید هر طرف آینه را تک تک وارد دستگاه کرد تا همه اضلاع آن تراشیده شوند. این عملیات علاوه بر زیبایی که به کار می بخشد، باعث می شود سطح آن شفاف، مسطح و یکنواخت گردد.

تراش روی آینه

تراش روی آینه

تراش روی آینه

تراش روی آینه

کاربردهای آینه تراش

به طور کلی نقش آینه ها فقط محدود به دیدن خودمان نیست و آینه ابزار بسیار مفیدی برای انجام خیلی از کارهای روزمره انسان ها است. از جمله آینه های پر مصرف، آینه های تراش خورده یا دکوراتیو هستند. از جمله کاربردهای وسیع این نوع آینه ها، استفاده از آنها در دکوراسیون داخلی منازل، لابی هتل ها، تالارها و … می باشد.

مهجام گلس سازنده انواع مدل های آیینه ای.

طرح از شما، ساخت از ما.

می توانید خانه خود را، به مانند یک کاخ تزیین نمایید.

 

با ما در شبکه های اجتماعی در ارتباط باشید:

اینستا گرام مهجام گلس

لینکدین مهجام گلس

کانال تلگرام مهجام گلس

و در صورت نیاز به آدرس های پستی الکترونیکی و شماره های مهجام، از صفحه ارتباط با ما دیدن نمایید:

تماس با ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *