منو
سریع

ارتباط با
کارشناس
فروش

عضویت در
خبرنامه

فروشگاه
مهجام

mahjam glass
منو

مطالب وبلاگ

تزیین تنگ ماهی هفت سین

تزیین تنگ ماهی هفت سین یکی از مهمترین اجزای سفره هفت سین، تنگ ماهی است. مرسوم‌ترین روش برای تزیین تنگ ماهی هفت سین، استفاده از تکنیک نقاشی روی شیشه یا ویترای شیشه است.

ادامه مطلب

کرونا را شکست می دهیم # کرونا را شکست می دهیم : دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با راه اندازی  سایتی در خصوص مشاوره در مورد ویروس کووید۱۹ به شما می گوید که چقدر احتمال دارد به ویروس کرونا مبتلا شده باشید و چه باید انجام دهید. با مراجعه به این سایت خیلی از مراجعات غیر […]

ادامه مطلب

برچسب رفلکس شیشه منزل برچسب رفلکس شیشه منزل یا ویندوفیلم می تواند تا ۸۰ درصد از حرارت تشعشی خورشید جلوگیری کند. همچنین، این برچسب ها می تواند از بازتابش اشعه ماورا بنفش جلوگیری نمایند.

ادامه مطلب

تاریخچه آینه ها قدمت آینه ها به بیش از ۷ هزار سال پیش می رسد. کاربرد آینه ها در آن زمان بیشتر مربوط به بازتاب نور بوده است. آینه ها از موادی ساخته می شدند که براق بوده و قابلیت باز گرداندن نور را در حد بالایی داشتند.

ادامه مطلب
کارگاه شیشه گری

کارگاه شیشه گری شیشه گری از جمله صنایع دستی ایرانیان است که از دیرباز مورد استقبال بوده است. اما آیا هنوز هم کارگاه شیشه گری سنتی در ایران وجود دارد؟

ادامه مطلب
hr box for mahjamGlass

خدمات مهجام

تایل آینه ای تراش خورده

تایل آینه ای تراش خورده تایل آینه ای تراش خورده به قطعات آینه ای گفته می شود که جزئی از یک آینه دکوراتیو را تشکیل می دهد.

ادامه مطلب
طراحی اختصاصی آینه دکوراتیو

طراحی اختصاصی آینه دکوراتیو طراحی اختصاصی آینه دکوراتیو باعث می شود تا ابعاد و اندازه های آینه دکوراتیو کاملا منطبق با فضای موردنظر شما باشد.

ادامه مطلب
خط تولید آینه دکوراتیو

خط تولید آینه دکوراتیو خط تولید آینه دکوراتیو از قسمت های مختلفی تشکیل شده است که در ادامه به شرح مختصری از آنها می پردازیم.

ادامه مطلب
طراحی آینه دکوراتیو

طراحی آینه دکوراتیو طراحی آینه دکوراتیو اولین مرحله از مراحل تولید این نوع از آینه هاست. طراحی شامل دو قسمت طراحی دستی و نرم افزاری می شود که در ادامه به آن می پردازیم.

ادامه مطلب
راهنمای خرید آینه خورشیدی

راهنمای خرید آینه خورشیدی راهنمای خرید آینه خورشیدی آینه خورشیدی از آینه های پرطرفداری است که امروزه در دکوراسیون داخلی منازل بسیار استفاده می شود. این آینه ها به صورت دیواری یا رومیزی مورد استفاده قرار می گیرند.

ادامه مطلب
hr box for mahjamGlass

سخن آیینه و شیشه مهجام

مرکز فروش آینه تزئینی در تهران مرکز فروش آینه تزئینی کم نیست. مکان هایی که می توانید از آن دیدن نمایید و آینه مورد نظر خود را تهیه نمایید. برای خرید آینه و شمعدان، خیابان مخبرالدوله‌ تهران انتخاب های زیادی را در اختیار شما قرار می‌ دهد. آینه و شمعدان های بسیار در طرح‌ ها و […]

ادامه مطلب

کانال نمونه کار کارخانه تولیدی آینه دکوراتیو از زمانی که بخش  چت انلاین روی سایت مهجام شیشه راه اندازی شد، رفتار کاربران و نیازمندی های شما را بهتر دیدیم. یکی از پر کاربردترین سوالاتی که داشتید، نمونه کار و قیمت ها بود. به همین منظور تصمیم گرفتیم روی این پست کانال نمونه کار کارخانه تولیدی […]

ادامه مطلب

تاریخچه کارخانه مهجام گلس در این گزارش به تاریخچه کارخانه مهجام گلس می پردازیم. کارخانه مهجام گلس در نصیر شهر واقع شده است. این واحد تولیدی از سال ۱۳۹۱ شروع بکار کرده است. سنت آینه ­کاری آینه ­کاری از کهن­ ترین و زیباترین هنر­های سنتی و معماری ایرانیان می­باشد، که اغلب در زینت دهی داخلی بنا­ها […]

ادامه مطلب

ارتباط با مهجام گلس مهجام گلس کارخانه تولید کننده انواع شیشه و آیینه، با دستگاه های برش استاندارد می باشد. برای ارتباط با مهجام گلس در گذشته از طریق کارت های ویزیت و یا بروشورهای تبلیغاتی تمهیداتی اندیشیده شده بود.  

ادامه مطلب

همایش سالن های آرایشی مه جام شیشه هدف از برگزاری همایش سالن های آرایشی مه جام شیشه فراهم نمودن فضای تبادل اطلاعات و افکار افراد در مضمون های مختلف و ایجاد فرصت هایی برای بررسی واکنش ها نسبت به آن مضمون و همچنین ایجاد تحولات اجتماعی است. با شروع اطلاع رسانی برای یک همایش با […]

ادامه مطلب