منو سریع

فروشگاه

ارسال درخواست

عضویت در خبرنامه

پاسخگویی آنلاین در واتس آپ

بازی شیشه و سنگ مسابقه اینستاگرامی مهجام گلس .

شروع بازی

slider mahjamGlass

slider mahjamGlass

slider mahjamGlass

asan-nasb-slider

asan-nasb-slider
آینه آسان نصب طرح چشم

آینه آسان نصب طرح چشم

آینه آسان نصب طرح چشم از نمونه های مدرن و جدید اینه های دکوراتیو است.

آینه ها یکی از بهترین وسایل برای تزیین منزلتان است برای داشتن منزلی مدرن و شیک ، سعی کنید از اینه های دکوراتیو در بخش های مختلف منزلتان استفاده کنید.

(بیشتر…)

آیینه آسان نصب طرح نسیم

آیینه آسان نصب طرح نسیم ، یکی از مناسب ترین آیینه ها برای دیوار های صاف و با عرض کم می باشد. این آیینه زیبا، پهنای نصبی کمی دارد اما می تواند یک دیوار بلند را به زیبایی خودش، مزین کند. این آیینه جزو آیینه های آسان نصب مهجام گلس می باشد.

(بیشتر…)

آیینه آسان نصب طرح نسیم
آینه آسان نصب جاجیم

آینه آسان نصب طرح جاجیم

آینه آسان نصب طرح جاجیم ، یکی دیگر از آینه های مهجام گلس در دسته آسان نصب می باشد. در دنیای مدرن امروزی، با پیشرفت تکنولوژی و ارتقای سلیقه جوامع، مردم دست به ساخت خانه هایی با نمایی داخلی و بیرونی زیبا و مجلل زده اند.

(بیشتر…)

آینه آسان نصب طرح نگین

آینه آسان نصب طرح نگین از جذاب ترین های دسته آسان نصب ها  می باشد. این آیینه می تواند جایگزین تابلوهای کوچک و متوسط شود و با قیمتی مناسب، علاوه بر زیبایی، محیط خانه را بزرگتر کند و می تواند برای اتاق خواب مناسب باشد.

(بیشتر…)

آینه آسان نصب طرح نگین
آینه آسان نصب طرح پنجره

آینه آسان نصب طرح پنجره

آینه آسان نصب طرح پنجره ، یکی از لوکس ترین آیینه های مهجام گلس در دسته آسان نصب ها می باشد. در دورانی که همه ما در خانه هایمان قرنطینه شده ایم و به هر نحوی سر خودمان را گرم و اوقات را می گذرانیم، گاهی احساس خستگی از پیرامونمان می کنیم. زیرا هر روز با یک محیط ثابت روبرو می شویم و تا شب برای مان تکرار می شود.

(بیشتر…)

آیینه آسان نصب طرح روبیک

آیینه آسان نصب طرح روبیک ، آیینه ای دکوراتیو و ساده می باشد که مصارف بسیاری به دلیل ساده و راحتی نصب آن دارد. مهجام گلس، به دلیل سلیقه متفاوت مشتریان وفادار خود، دست به تهیه ی ایده های مختلف آیینه در ابعاد و اندازه های مختلف و حتی سفارشی زده است.

(بیشتر…)

آیینه آسان نصب طرح روبیک
hr box for mahjamGlass

آموزش نصب آینه آسان نصب


آموزش روش نصب آینه
آشنایی با ابزار نصب آسان نصب
آموزش نصب آینه آسان نصب جاجیم
آموزش نصب آینه آسان نصب نگین
آموزش روش نصب آینه

آموزش روش نصب آینه برای نصب آینه عواملی چون اندازه، نوع ابزارزنی و تعداد قطعات تایل آینه، رنگ، نوع چسب مخصوص آینه مورد استفاده و غیره مهم می باشد. اما محصول جدید شرکت ایده پردازان مهجام شیشه که به نام آسان نصب وارد بازار شده نصب راحت تری دارد. در این مطلب به آموزش روش […]

بیشتر بشناسید
محتوای جعبه آسان نصبآشنایی با ابزار نصب آسان نصب

آشنایی با ابزار نصب آسان نصب در این ویدئو با هدف آشنایی با ابزار نصب آسان نصب در محیط اتاق نمایش شرکت ایده پردازان مهجام شیشه یکی از طرح ها را از شروع تا مرحله نصب پیش می بریم. برای این منظور طرح پیچک انتخاب شد که یکی از پرفروش ترین طرح های آسان نصب […]

بیشتر بشناسید
آموزش نصب آسان نصب جاجیمآموزش نصب آینه آسان نصب جاجیم

آموزش نصب آینه آسان نصب جاجیم آسان نصب طرح جاجیم بزرگ ترین محصول در دسته آسان نصب می باشد. نصب آن مانند برادرانش کاری ساده، اما به خاطر زیاد بودن تعداد قطعات کمی زمانبر است. با ما باشید تا به صورت تصویری آموزش نصب آینه آسان نصب جاجیم را ببینیم.

بیشتر بشناسید
آسان نصب نگینآموزش نصب آینه آسان نصب نگین

آموزش نصب آینه آسان نصب نگین آموزش نصب آینه آسان نصب نگین یکی از ویدویو هایی است که برای معرفی و سهولت نصب این محصول برای شما عزیزان تهیه شده است. آینه های آسان نصب، آینه هایی می باشند که نصب آن ها راحت بوده و نیاز به نصاب ندارند.

بیشتر بشناسید
آسان نصب جاجیم کوچولوآموزش نصب آینه آسان نصب جاجیم کوچک

آموزش نصب آینه آسان نصب جاجیم کوچک آموزش نصب آینه آسان نصب جاجیم کوچک ، در جهت معرفی آسان نصب و البته روش نصب آن می باشد. آینه های آسان نصب، به آینه هایی گفته می شود که بدون نیاز به حضور نصاب و به راحتی قابل نصب اند. از ویژگی های آینه آسان نصب […]

بیشتر بشناسید
آموزش نصب آسان نصب روبیکآموزش نصب آینه آسان نصب روبیک

آموزش نصب آینه آسان نصب روبیک آموزش نصب آینه آسان نصب روبیک ، از مجموعه ویدئوهای آموزشی آینه های آسان نصب شرکت ایده پردازان مهجام شیشه است. با کمک این ویدئوها می توانید آینه های دکوراتیو در طرح های خاص را به راحتی نصب کنید.

بیشتر بشناسید
أموزش آینه آسان نصب پیچکآموزش نصب آینه آسان نصب پیچک

آموزش نصب آینه آسان نصب پیچک آموزش نصب آینه آسان نصب پیچک ، یکی از ویدیو هایی است که برای معرفی این محصول تهیه شده است. آینه آسان نصب پیچک مناسب فضاهایی است که ارتفاع کمی دارند.

بیشتر بشناسید
آسان نصب پنجرهآموزش نصب آینه آسان نصب پنجره

آموزش نصب آینه آسان نصب پنجره آموزش نصب آینه آسان نصب پنجره ، از نمونه آموزش های تهیه شده توسط شرکت ایده پردازان مهجام شیشه می باشد. مجموعه آموزش نصب آینه آسان نصب با هدف نمایش سهولت نصب هر یک از این محصولات تهیه شده است.

بیشتر بشناسید
آموزش نصب آینه آسان نصب جاجیم کوچک
آموزش نصب آینه آسان نصب روبیک
آموزش نصب آینه آسان نصب پیچک
آموزش نصب آینه آسان نصب پنجره
hr box for mahjamGlass

مطالب وبلاگ

تمیز کردن آینه دکوراتیو

تمیز کردن آینه دکوراتیو

تمیز کردن آینه دکوراتیو تمیز کردن آینه دکوراتیو از سوالات بسیاری از کسانی است که به تازگی از این آینه ها در دکوراسیون خود استفاده می کنند.

ادامه مطلب

جشنواره عیدآینه

جشنواره عیدآینه

جشنواره عیدآینه مهجام شیشه از عید مبعث سال 1399 تا عید فطر سال 1400 برگزار می شود. این جشنواره در ابتدا تا روز 13 فروردین تعریف شده بود که با توجه به استقبال مشتریان عزیز، تا روز عید فطر تمدید شد.

ادامه مطلب

مهجام شیشه در سال 1399

مهجام شیشه در سال 1399

مهجام شیشه در سال 1399 یکی از علت های موفقیت و حرکت رو به رشد در هر کسب و کاری، تبیین خط سیر آینده براساس گذشته است.

ادامه مطلب

هدیه خاص روز پدر

هدیه خاص روز پدر

هدیه خاص روز پدر ، از ارزشمندترین هدیه ها در سال می باشد. در سال‌های گذشته، اتفاقات متعددی در فرهنگ ملل، پیش آمده است. همین وقایع،باعث شده است جایگاه پدر ها در جامعه بالاتر از زمانهای گذشته برود.

ادامه مطلب

جشنواره هدیه روز مادر

جشنواره هدیه روز مادر

جشنواره هدیه روز مادر ، از زیباترین جشنواره های دنیا می باشد. روز مادر، از مقدس ترین و پربرکت ترین روزها در سال می باشد. این روز زیبا، به نام مادران این کشور نام گذاری شده است.

ادامه مطلب

هدیه روز مادر

هدیه روز مادر

روز مادر ، از زیباترین و با کرامت ترین مناسبت هایی می باشد که در تقویم ما ایرانیان جایی دارد. روز مادر در ایران، در روز ولادت خاتون حضرت زهرا(س) تعیین شده است.

ادامه مطلب

آینه طرح ولنتاین

آینه طرح ولنتاین

آینه طرح ولنتاین ، یکی دیگر از محصولات تولیدی مهجام گلس می باشد. ولنتاین، سنتی است از دیار مسیحیان که چند سالی وارد ایران شده است و بسیار مورد توجه زوج های جوان و عاشق می باشد.

ادامه مطلب

هدیه دادن آینه

هدیه دادن آینه

هدیه دادن آینه هدیه دادن  آینه به معنی هدیه دادن زیبایی های یک شخص به خودش است. هدیه دادن و هدیه گرفتن فرهنگی است که در سر تا سر دنیا اتفاقی خوشحال کننده ای است .

ادامه مطلب
مطالب بیشتر وبلاگ
hr box for mahjamGlass

خدمات مهجام گلس

حکاکی روی شیشه

حکاکی روی شیشه

حکاکی روی شیشه ، یکی دیگر از روش های زیباسازی شیشه و آینه های دکوراتیو و غیر دکوراتیو می باشد. روش و نوع حکاکی روی آینه را می توانید در این پست مطالعه کنید.

(بیشتر…)

آینه نوردار

آینه نوردار

آینه نوردار ، از جدیدترین نوع آینه در دسته ی آینه های دکوراتیو می باشد. آینه دکوراتیو، به آینه هایی گفته می شود که در تزئین منازل از آن ها استفاده می شود. این آینه ها دارای انواع متعددی بوده که آینه نوردار و بک لایت، یکی از آن ها می باشد.

(بیشتر…)

هدیه خاص روز پدر

آینه بک لایت ( اینه نور دار)

آینه بک لایت ، که به اینه نور مخفی و نور دار نیز معروف هستند از نمونه های لاکچری و شیک آینه های دکوراتیو هستند. اینه بک لایت ، آینه ی هوشمندی است که از نور LED و اینه تشکیل شده است.

(بیشتر…)

هدیه خاص روز پدر

آینه آسان نصب چیست ؟

آینه آسان نصب چیست ؟ در پاسخ به این سوال اول باید کمی در مورد یک سری از مطالب صحبت کنیم. در دنیای مدرن امروزی، یکی از دغدغه های فکری و البته، از تفریح های خانواده ها و مخصوصا زوج های جوان، دکور منزل می باشد. دکوراسیون منزل، گاها می تواند به قدری سخت و وقت گیر باشد، که یک سال از زمان ما را صرف خود کند.

(بیشتر…)

نورپردازی پشت آینه

آینه بک لایت روشویی

آینه بک لایت روشویی ، از دیگر محصولات خانواده بک لایت ها می باشد. بک لایت ها به آن دسته از آینه هایی گفته می شود که در دیزایین شان، از نور مخفی استفاده شده است. این آینه ها به دلیل طراحی مدرن و جدید خود، یکی از گزینه های پر فروش می باشند.

(بیشتر…)

آینه هوشمند

آینه بک لایت ساده

آینه بک لایت ساده ، مهجام گلس، محصول جدیدی است که بسیار در نوع خود خاص و جذاب می باشد. آینه بک لایت، به آینه هایی گفته می شود که در دیزایین خود، از نورپردازی هایی به صورت مخفی استفاده کرده است.

(بیشتر…)

آینه لمسی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی و یا بک لایت ، امروزه در بیشتر ساختمان ها و منازل دیده می شود. این نوع اینه ها جایگزین اینه های معمولی شده و باعث جلوه ای خارق العاده برای منزل و یا ساختمانتان می شود.

(بیشتر…)

آینه نوردار

آینه بک لایت ارایشی

آینه بک لایت ارایشی یکی از شیک ترین و مدرن ترین اینه های ارایشی است که امروزه جایگاه خود را در میان انواع آینه های آرایشی پیدا کرده است. نورپردازی در اطراف آینه های آرایشی از مهم ترین فاکتورها حرفه ای ها در انتخاب این نوع از آینه ها می باشد.

(بیشتر…)

عناوین بیشتر خدمات مهجام گلس
hr box for mahjamGlass

سخن آیینه و شیشه مهجام

مرکز فروش آینه تزئینی

در تهران مرکز فروش آینه تزئینی کم نیست. مکان هایی که می توانید از آن دیدن نمایید و آینه مورد نظر خود را تهیه نمایید.

می توانید برای خرید محصول جدید مهجام گلس، آینه آسان نصب، از خاص ترین و جذاب ترین آینه ها، که روند تولید و نصبی متفاوت دارند، در اینجا کلیک کنید.

برای خرید آینه و شمعدان، خیابان مخبرالدوله‌ تهران انتخاب های زیادی را در اختیار شما قرار می‌ دهد. آینه و شمعدان های بسیار در طرح‌ ها و  رنگ ها و جنس‌ های گوناگون در دسترس می باشد.

بازار تهران یکی دیگر از جاهایی است که می‌توانید به راحتی در آن آینه و شمعدان مورد نظرتان را انتخاب کنید.

عتیقه‌‌فروشی‌های بالای شهر هم آینه و شمعدان‌هایی دارند. اما همانطور که طرح‌ها متنوع تر می شود، قیمت‌های‌شان نیز به شدت بالا می رود. اگر وسع مالی دارید می توانید برای خرید از این آنتیک ‌‌فروشی ‌ها دیدن کنید و آینه موردنظر خود را تهیه نمایید. نمونه این آنتیک فروشی‌ ها در راسته خیابان شریعتی زیاد می باشد و کافی است سری به این خیابان بزنید تا انواع آینه و شمعدان را در آن ببینید.

(بیشتر…)

سخن دیگر از مهجام گلس