تخفیف عیدانه مهجام گلس برای آینه آسان نصب

تاریخچه عید

باز هم ماه آخر سال و بحث داغ خانه تکانی عید نوروز؛ مراسم خانه تکانی احتمالاً نشات گرفته از این عقیده است که فروهرها سالی یک بار در آستانه فروردین ماه که ماه فروهرها است، در رستاخیزی به خانه باز می گردند و اگر خانه را پاکیزه و آراسته ببینند شاد شده و برای برکت خانه و شاد کامی خانواده دعا می ‌کنند .

عید و دکوراسیون

این روزها در کنار خریدِ شب عید، خانم های ایرانی، دنبال تغییر دکوراسیون و نو نوار کردن منزل هستند و سعی می کنند با تغییر هر چند کوچک، منزل را زیبا تر کنند. عموم مردم اواخر ماه زمستان را برای این کار انتخاب می کنند. همزمان با فرارسیدن فصل بهار و حس تازگی، می خواهند خانه ای تمیز و مرتب داشته باشند. جدید ترین و به اصطلاح توی چشم ترین تغییری که این روزها بیشتر مورد توجه است، استفاده از آینه دکوراتیو در دکوراسیون منزل است.

آینه دکوراتیو، با توجه به درخشش، تنوع مدل، رنگ و شکل نصب و چیدمان، می تواند بهترین گزینه برای تغییر در ظاهر منزل باشد. تغییر ظاهر خانه با آینه، زیبایی معادل زیبایی آینه به منزل شما می بخشد. استفاده از آینه در دکور کردن منزل، به دلباز تر شدن خانه و بزرگ تر بنظر رسیدن آن کمک می کند. حالا وقتش رسیده که شما هم یک تغییر منحصر به فرد در منزل خود داشته باشید. بله، منظور، استفاده از آینه دکوراتیو است.

آیا آینه، گزینه مناسبی برای تغییر دکور است؟

شاید با خود بگویید ایده استفاده از آینه در دکور کردن منزل گزینه خوبی است و شما هم دوست داشته باشید خانه را نونوار کنید. اما با توجه به شرایط اقتصادی این روزها و با حضور کرونا، نگران هزینه اید. یا اصلا سخت پسند هستید و نمی توانید به راحتی سبکی را که می خواهید پیدا کنید. نگران نباشید ما مشکل را حل کرده ایم؛ نه تنها آینه ای که به شما پیشنهاد می کنیم گران نیست، بلکه برای شما تخفیف نقدی به صورت کارت هدیه هم در نظر گرفته ایم. با این کار، رسم عیدی دادن ایرانی ها را هم زنده نگه داشته باشیم.

پیشنهاد عیدانه مهجام!

پیشنهاد ما به شما آینه های آسان نصب است. این آینه ها در رنگ های نقره ای، مسی و طلایی و طرح های متنوع و به صورت از پیش تولید شده موجود است. یعنی بلافاصله بعد از خرید، آینه برای شما ارسال می شود و نیاز به صرف زمان زیادی نیست.

نکته مهم تر اینکه قیمت این آینه ها مناسب بوده و بسیار آسان، قابل نصب اند. پس فرصت را از دست ندهید، انتخاب کنید و از ما عیدی بگیرید. نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که تخفیف روی قیمت واقعی محصول قرار داده شده است و بدون تغییر قیمت پایه آینه، تخفیفات در نظر گرفته شده است.

جشنواره عیدانه مهجام!

شروع تخفیف عیدانه ما(جشنواره عیدانه)، از عید مبعث تا نیمه شعبان (نهم فروردین) ادامه دارد. یعنی حتی در ایام نوروز هم ارسال و عیدی داریم. تخفیفات عیدانه مجموعه مهجام شیشه در سه دسته قرار داده شده است یعنی هر کدام از مدل ها را که انتخاب کنید از ما عیدی خواهید گرفت و تخفیف، شامل حال شما هم خواهد شد.

جایزه گروه اول!

تمام مدل های این گروه، زیبا و بسیار شیک می باشند و فضای قابل قبولی را پوشش می دهند. نصب این آینه ها، با توجه به راهنمای نصب و چسب و الگوی موجود در بسته ها،بسیار راحت می باشد. این مدل ها، به گونه ای طراحی شده اند که در هر فضا و سبک چیدمان، هماهنگ و متناسب می باشند.

آینه دکوراتیو لوزی

تمامی مدل ها، در۴ طرح چینشی قابل اجرا هستند و می توانید هر کدام از چیدمان هایی که با فضای شما و یا با سایر وسایل خانه، هارمونی دارند را، انتخاب، و شروع به چیدن کنید.

جایزه گروه دوم!


آینه دکوراتیو لوزی

آینه هایی که در این گروه قرار دارند، مانند گروه اول، دارای ابزار های لازم برای نصب هستند و طراحی منحصر به فرد آنها دست هر خریداری را در انتخاب باز گذاشته است. تمامی مدل ها در ۴ طرح چینشی قابل اجرا هستند و بسته به سلیقه و سبک و سیاق چیدمان منزل، می توانید یک طرح چینشی را انتخاب و اجرا کنید.

جایزه گروه سوم!

همانگونه که از نام آینه پیداست، تمام مدل های آینه آسان نصب، به کمک ابزار های قرار داده شده در پک ارسالی، به آسانی قابل نصب اند. این محصولات، با در نطر گرفتن فضاهای کوچک امروزی، به گونه ای طراحی شده اند که همه خانم های ایرانی با هر سلیقه و بودجه ای امکان خرید یک یا چند مدل از این آینه ها را داشته باشند.

آینه دکوراتیو لوزی

آینه، پای ثابت سفره هفت سین ما ایرانی هاست زیرا نماد روشنایی می باشد. می توانید، با خرید آینه از مهجام گلس، دو عیدی از ما دریافت کنید؛ عیدی اول، نور و روشنایی و عیدی دوم کارت هدیه.

تخفیف مادام العمر مهجام گلس!

از تخفیف و عیدی که بگذریم، نوبت خدمات پشتیبانی ماست. مهم ترین تخفیف در خرید یک محصول، گارانتی و خدمات پشتیبانی آن می باشد که با وجود آن، یک تخفیف مادام العمر خواهید داشت.

آینه های آسان نصب، دارای خدمات پشتیبانی و خدمات پس از فروش اند. به منظوراستفاده از خدمات پشتیبانی مهجام شیشه، حتما قبل از باز کردن بسته(پک ارسالی) اقدام به عکسبرداری و یا فیلمبرداری از محصول نمایید. در این صورت، هر گونه شکستگی یا لب پریدگی موجود در قطعات، قابل عودت و ارسال قطعه جایگزین خواهد بود( راهنمای گارانتی آینه آسان نصب) در پشتیبانی و واحد گارانتی، نقشه تمام مدل ها در آرشیو طراحی به مدت طولانی نگه داری می شود و هر زمان قطعه و یا تمام قطعات، دچار آسیب شوند، کافی است نام مدل و رنگ آینه را اطلاع دهید تا بتوانید مجددا درخواست تولید یا ارسال مدل مورد نظر خود را بدهید.

به ازای خرید آینه آسان نصب، هدایای نقدی به صورت کارت هدیه در نظر گرفته شده است، به منظور دریافت هدایا کافیست کدQR محصول را به همراه فیلم وعکس از آینه نصب شده ظرف یک ماه آینده برای ما ارسال کنید تا هدیه نقدی تقدیم تان گردد.

مجموعه مهجام شیشه، برای همه مردم ایران، آرزوی سلامتی، رزق و روزی فراوان و سعادت آرزومند است. به امید سال نو بدون کرونا


آینه دکوراتیو

آینه دکوراتیو لوزی

اینستاگرام مهجام شیشه

برچسب: نمایندگی تایل آینه ای نمایندگی آینه دکوراتیو اعطای نمایندگی آینه دکوری