شماره تلفن : 09931736894 - 09931734890

ورود / ثبت‌نام

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات خرید اینترنتی از فروشگاه مه جام شیشه

از اینکه فروشگاه اینترنتی مه جام شیشه را برای تامین کالا مورد نیاز خود انتخاب کرده‌اید، بسیار خرسندیم. مجموعه مدیریت و کارکنان مه جام شیشه تمام تلاش خود را به کار خواهند بست تا با ارائه خدماتی با کیفیت، تجربه‌ای متفاوت و مطلوب از یک خرید اینترنتی را برای شما رقم بزنند و احساس خوبی از یک خرید اینترنتی را در شما ایجاد کنند.

در راستای ایجاد شفافیت در خصوص تعهدات متقابل فروشگاه اینترنتی مه جام شیشه و مشتریان، مجموعه‌ای از قوانین تدوین شده است که در ادامه به آگاهی شما می‌رسد. خواهشمند است، این قوانین را مطالعه نمایید و سپس با آسودگی خیال نسبت به بهره‌مندی از محصولات فروشگاه اینترنتی مه جام شیشه اقدام کنید


قوانین عمومی

تمامی اصول اساسی حاکم بر فعالیت دکه ها منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنند‌گان است و هر دو طرف (مه جام شیشه و مشتریان) نسبت به انجام تکالیف خود بر اساس قوانین جاری کشور متعهد هستند.


تعریف مشتری

مشتری به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش از محصولات مه جام شیشه اقدام کند.

همچنین از آنجا که مه جام شیشه یک وب‌سایت خرده‌ فروشی آنلاین برای مشتری یا مصرف کننده است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند


تعریف همکار یا مشتری خرید عمده

همکار یا مشتری که به عنوان همکار در صنف شیشه و آینه و یا هر شغلی که نیاز به محصولات شیشه ای و آینه ای دارد، فعالیت می کند به شخص، شرکت یا فروشگاهی گفته می شود که مورد تایید مجموعه مه جام شیشه قرار گرفته باشد و اقدام به خرید عمده نمایند. شرایط قیمت گذاری و پرداخت برای همکار یا مشتری خرید عمده با مشتری مصرف کننده متفاوت است.

 

ثبت سفارش

ثبت سفارش از طریق تکمیل فرم ثبت سفارش و درخواست طراحی بر روی فروشگاه صورت می پذیرد(به استثنای آینه آسان نصب که بصورت طرح های ازپیش طراحی شده است)

بعد از ثبت درخواست و ارائه اطلاعات تماس توسط مشتری هماهنگی و مشاوره لازم توسط واحد فروش مه جام شیشه به مشتری داده شده و اقدام به تهیه نقشه خواهد شد.

 

تایید نقشه

نقشه محصول مطابق درخواست اولیه مشتری توسط واحد طراحی تهیه شده (به جزآینه سان نصب که از قبل طراحی شده و موجود می باشد) و جهت تایید در اختیار مشتری قرار می گیرد.

نقشه طراحی شده بر اساس درخواست اولیه مشتری می باشد که تایید نهایی نقشه بعهده مشتری می باشد.

نقشه تایید شده توسط مشتری ملاک تولید قرار گرفته و مسئولیت هر گونه مغایرت در تولید با درخواست اولیه، بعهده مشتری می باشد به همین منظوردر هنگام تایید نقشه به رنگ، ضخامت، ابعاد دقت کافی مبذول دارید.

 

خدمات پس از فروش

مه جام شیشه در راستای تامین رضایت مشتریان، نقشه طراحی شده و تایید شده مشتریان به مدت ۵ سال در آرشیو طراحی خود نگهداری می کند تا در صورت هر گونه آسیب، شکست و یا نیاز به تولید مجدد محصول این امکان فراهم باشد.

 

ارسال و تحویل کالا

تحویل کالا به طور معمول از درب کارخانه می باشد. در صورتی که مشتری تمایل به ارسال بار توسط پست، پیک و یا باربری داشته باشد امکان ارسال بار از مه جام شیشه به سراسر کشور امکان پذیر است.

به دلیل ماهیت محصولات مه جام شیشه که آینه و شیشه می باشد و ضریب شکست بالایی دارد، محصولات جهت ارسال به شهرستان داخل جعبه چوبی و در داخل تهران بسته به نوع و اندازه محصول داخل جعبه، کارتن و یا ام دی اف قابل ارسال می باشد.

جعبه های ارسالی دارای لیبل (اطلاعات مشتری) و تسمه کشی شده می باشند،بدین منظور از تحویل هر گونه جعبه بدون لیبل و تسمه توسط باربری پیک یا پست خودداری نمایید.

قوانین و مقررات

مرجوعی

محصولات مه جام شیشه بعد از عبور از مرحله کنترل کیفی، بسته بندی شده و ارسال می شوند به همین منظور هر گونه خط و خش و یا لب پری موجود در آینه و شیشه شناسایی و توسط واحد کنترل کیفی جداسازی و محصول سالم و بدون عیب و نقص تحویل مشتری می شود. در صورتی که محصول دارای لب پری، خط و خش و یا هر گونه آسیب ناشی از حمل و نقل بود قبل از استفاده اقدام به تهیه فیلم و عکس نموده تا کار شناسان مجموعه بعد از بررسی ایراد، در صورتی که نقص محصول مربوط به شرکت باشد کالا عودت و محصول جایگزین بدون عیب و نقص با پرداخت هزینه عودت کالا تحویل مشتری خواهد شد. مدت زمان مرجوع کالا 7 روز از زمان تحویل می باشد.

 

 برچسب ها: r قوانین و مقررات فروشگاه آنلاین فروشگاه مجازی فروشگاه آینه مهجام گلس مه جام شیشه مه جام گلس