شماره تلفن : 09931736894 - 09931734890

ورود / ثبت‌نام

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات خرید اینترنتی از فروشگاه مه جام شیشه

از اینکه فروشگاه اینترنتی مه جام شیشه را برای تامین کالا مورد نیاز خود انتخاب کرده‌اید، بسیار خرسندیم. مجموعه مدیریت و کارکنان مه جام شیشه تمام تلاش خود را به کار خواهند بست تا با ارائه خدماتی با کیفیت، تجربه‌ای متفاوت و مطلوب از یک خرید اینترنتی را برای شما رقم بزنند. و احساس خوبی از یک خرید اینترنتی را در شما ایجاد کنند..

در راستای ایجاد شفافیت در خصوص تعهدات متقابل فروشگاه اینترنتی مه جام شیشه و مشتریان، مجموعه‌ای از قوانین تدوین شده است که در ادامه به آگاهی شما می‌رسد. خواهشمند است، این قوانین را مطالعه نمایید و سپس با آسودگی خیال نسبت به بهره‌مندی از محصولات فروشگاه اینترنتی مه جام شیشه اقدام کنید


قوانین عمومی

تمامی اصول اساسی حاکم بر فعالیت دکمه ها منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنند‌گان است و هر دو طرف (مه جام شیشه و مشتریان) نسبت به انجام تکالیف خود بر اساس قوانین جاری کشور متعهد هستند. 


تعریف مشتری 

مشتری به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش از محصولات مه جام شیشه اقدام کند.

همچنین از آنجا که مه جام شیشه یک وب‌سایت خرده‌ فروشی آنلاین برای مشتری یا مصرف کننده است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند

.
تعریف همکار یا مشتری خرید عمده

همکار یا مشتری که به عنوان همکار در صنف شیشه و آینه و یا هر شغلی که نیاز به محصولات شیشه ای و آینه ای دارد، فعالیت می کند به شخص، شرکت یا فروشگاهی گفته می شود که مورد تایید مجموعه مه جام شیشه قرار گرفته باشد و اقدام به خرید عمده نمایند. شرایط قیمت گذاری و پرداخت برای همکار یا مشتری خرید عمده با مشتری مصرف کننده متفاوت است..

.

 برچسب ها: