شماره تلفن : 09931736894 - 09931734890

ورود / ثبت‌نام

بازی کن و کارت هدیه 50 تا 200 هزارتومانی، دریافت کن.

شروع بازی

خرید آینه دکوراتیو از نمایندگی کلات

سفارش آینه دکوراتیو نمایندگی کلات

این صفحه مخصوص ارتباط با نمایندگان آینه دکوراتیو شهر/استان کلات است. کارخانه مهجام شیشه با داشتن شبکه گسترده ای از نمایندگان در ایران و کشورها همسایه سعی دارد ارتباط مشتریان را با نمایندگان آسان تر از قبل نماید. در همین راستا تمامی نمایندگی های ما در سایت مهجام شیشه موجود هستند. شما می توانید با کلیک برروی لینک زیر با نمایندگی شهر/استان تماس حاصل نمایید.

ارتباط با نمایندگی کلات

در صورتی که نمایندگی شهر یا استان دیگری مد نظر شما است می توانید از روی همین عبارت 'لیست نمایندگان مهجام شیشه ' کلیک فرمایید.


آینه دکوراتیو سیزل

مراحل ثبت سفارش به این شکل است:

برقراری ارتباط اول با ما:

برای این منظور می توانید یکی از روش های زیر را انتخاب بفرمایید:

نمونه کارهای آسان نصب

در ادامه تعدادی از آینه های آسان نصب را مشاهده می فرمایید. خوبی آینه های آسان نصب این است که به راحتی توسط خود شما قابل نصب هستند و دیگر نیازی به نصاب ندارید. برخلاف آینه های موجود در بازار که کیفیت پایینی دارند این آینها ضخامت لازم را دارند و برش لبه های آن با دستگاهای خارجی و دقیق انجام می شود. این موضوع باعث می شود لبه های آینه شفاف باشند و لبه های کار سیاه و به اصلاح لب پر نشود.


آینه آسان نصب پیچک
آینه آسان نصب نگین
آینه آسان نصب قلب
آینه آسان نصب


نمونه کارهای تایل آینه ای


بدون شک آینه های تایل مهجام شیشه کیفیت بسیار بالایی دارند. این موضوع باعث شده است مشتریانی از افغانستان، ترکیه، عراق، سوریه و غیره محصولات خود را از ما تامین کنند. استقبال از تایل های دکوراتیو به دلیل استفاده زیاد در طراحی های مدرن بسیار مناسب است و این بازار در حال رشد می باشد.

آینه دکوراتیو طرح کورپ
آینه دکوراتیو طرح طاووس
آینه دکوراتیو طرح آذین


آینه های تایل بیشتربرچسب ها: خرید-آینه-دکوراتیو-از-نمایندگی-کلات