منو سریع

فروشگاه

ارسال درخواست

عضویت در خبرنامه

پاسخگویی آنلاین در واتس آپ

آینه آسان نصب طرح ناهید

آینه آسان نصب طرح ناهید

ترجمه این پست به زبان های دیگر نیز روی سایت هست: faفارسی arArabic

آینه آسان نصب طرح ناهید

آینه آسان نصب طرح ناهید ، یکی از محصولات جذاب مهجام گلس می باشد که در رنگ های متنوع طراحی و ظاهری لوزی مانند دارد که جلوه بی نظیری را به منزل یا محل کارتان می بخشد.

امروزه یکی از زیبایی های منازل و محل های کار، لوازم تزیینی کوچک و بزرگی است که محیط را از فضایی سرد و بی روح به فضایی گرم و دل نشین تبدیل می کند. مهجام گلس با توجه به نیاز های مختلف مشتریان وفادار خود، دست به تهیه ی آینه ای جذاب و در نوع خود، منحصر به فرد زده است.

 

آینه آسان نصب طرح ناهید

آینه های آسان نصب به آن دسته از آیینه هایی گفته می شود که در یکی از مهم ترین اصل ها یعنی نصب آیینه، بدون رقیب اند. زیرا به قدری نصب این دسته از آیینه ها ساده و راحت است که شما را از نصاب آیینه بی نیاز می کند. به علاوه آنکه هزینه های جانبی آن نیز کاهش می یابد. لازم به ذکر است برای راحتی شما عزیزان، در بسته بندی این محصولات، چسب و نقشه پیشنهادی نصب این قرار دارد.

آینه آسان نصب طرح ناهید ، یکی از همین دسته از آیینه ها می باشد. این طرح از  6 قطعه آیینه مربع و 2 قطعه آیینه مثلث تراش خورده تشکیل شده است. همچنین الگوی نصب و چسب مخصوص آیینه که مناسب نصب آیینه می باشد، در بسته بندی قرار دارد

 

شاید بپرسید که چسب مخصوص آیینه برای چه لازم است؟

توجه داشته باشید که در نصب هر آیینه ای، به هیچ عنوان از چسب های معمولی و چسب های غیر تخصصی استفاده نکنید. در پشت عموم آیینه ها، از جیوه استفاده شده است. در چسب های معمولی، موادی وجود دارد که جیوه آینه را از بین می برد و یا به قولی می خورد.

از مضرات خورده شدن جیوه پایین آمدن کیفیت آیینه و عمر مفید آن است. حتی ریسک افتادن و شکستن آیینه را افزایش می دهد. پس فراموش نکنید که چسب آیینه به اندازه کیفیت آن اهمیت بالایی دارد.

 

در بسته بندی این محصولات نقشه های پیشنهادی برای نصب وجود دارد. با این حال شما می توانید هر نوع طرح و ایده ای که مایل به اجرای آن هستید را روی دیوار نصب کنید.

 

پیشنهاد ما به شما بررسی دیگر محصولات یا مشاوره با پشتیبانی ما می باشد.

آینه آسان نصب طرح ناهید

آینه آسان نصب طرح ناهید

 

محصولات مرتبط

آینه آسان نصب طرح پنجره

آینه آسان نصب ابر

آینه آسان نصب نسیم

 

ما را در صفحات مجازی دنبال کنید تا از اخرین محصولات و اخرین اخبار مطلع شوید :

مهجام گلس سازنده انواع مدل های آیینه ای.

طرح از شما، ساخت از ما.

می توانید خانه خود را، به مانند یک کاخ تزیین نمایید.

با ما در شبکه های اجتماعی در ارتباط باشید:

instagram

telegram

contact us

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.