منو سریع

فروشگاه

ارسال درخواست

عضویت در خبرنامه

پاسخگویی آنلاین در واتس آپ

آموزش نصب آینه آسان نصب پیچک

أموزش آینه آسان نصب پیچک

ترجمه این پست به زبان های دیگر نیز روی سایت هست: faفارسی

آموزش نصب آینه آسان نصب پیچک

آموزش نصب آینه آسان نصب پیچک ، یکی از ویدیو هایی است که برای معرفی این محصول تهیه شده است. آینه آسان نصب پیچک مناسب فضاهایی است که ارتفاع کمی دارند.

این آینه ها، به دلیل نصب بسیار راحت شان، آینه آسان نصب نام گرفته اند. در پک های ارسالی این آینه ها، تمام ابزار مورد نیاز برای نصب قرار داده شده است. با دیدن راهنمای داخل جعبه، و یا این پست می توانید بدون نیاز به نصاب محصول خود را نصب کنید. برای آشنا شدن بیشتر با این آینه ها، به پست “آینه آسان نصب چیست؟” مراجعه کنید.

آینه آسان نصب طرح پیچک

نصب آینه آسان نصب پیچک

آینه آسان نصب طرح پیچک از ۳ عدد قطعه مربعی و ۱۰ عدد قطعه ربع دایره تشکیل شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید این محصول آینه آسان نصب طرح پیچک کلیک کنید.

آموزش تصویری نصب آسان نصب پیچک

آینه های آسان نصب، از جدیدترین آینه های تولیدی شرکت ایده پردازان مهجام شیشه می باشند. استفاده از آینه های آسان نصب، شما را از دردسرهای نصب آینه های بزرگ، کثیف کاری نصب، زمان زیاد برای طراحی و ساخت آینه، رنگ های ناجور یا اندازه های نامتقارن و موارد مشابه آسوده می کند. تمام آینه های آسان نصب، با لبه های تراش خورده و صفحاتی صیغلی و صاف عرضه می شوند. این آینه ها، در پک های آماده و بصورت پلمپ شده، خدمت شما عزیزان ارسال می شوند.

 

 

نصب آینه آسان نصب پیچک

 

این نصب آینه آسان نصب پیچک در منزل یکی از مشتری های عزیز مهجام شیشه، آقای سعیدی انجام شده است. در این ویدئو بعد از ورود به خانه خواهید دید:

– آنباکسینگ جعبه آسان نصب

– بررسی محتویات جعبه آسان نصب پیچک(شابلون یا الگو آسان نصب – چسب دو طرفه – چسب سیلیکونی – راهنمای نصب آسان نصب – قطعات آینه – ضربه گیرها)

– بررسی راهنمای نصب پیچک و انواع چیدمان آن که به سه زبان فارسی و عربی و انگلیسی در تمام جعبه ها هست.

– چیدن یکی از مدل های روی راهنما برای دیدن تنوع آسان نصب پیچک

– جیدن طرح های دیگر به صورت تفریحی با قطعات آینه آسان نصب پیچک. این کار مثل بازی پازل می باشد. می توانید با آن تعداد قطعات چندین طرح مختلف با آینه آسان نصب شکل دهید. البته دقت کنید در این چیدمان ها قطعات آینه با هم برخورد نکنند. احتمال لب پر شدن قطعات در ناحیه های ابزار خورده آینه ها هست.

– در نهایت بعد از بازی پازل آینه ای، چیدن طرح نهایی روی زمین

– برگرداندن و چسب زدن به پشت قطعات آینه

– کشیدن خط تراز روی دیوار جهت صاف بودن کار

– نصب قطعات روی دیوار

– کلنجار رفتن با مشکل ترک دیوار و نچسبیدن یکی از قطعات

– در نهایت اتمام نصب

 

نکته مهم این نصب

در این ویدئو به طور خاص کلنجار رفتن با قطعه ای که به خاطر ترک دیوار خوب نمی چسبد را خواهید دید. در صورت مواجهه با چنین مشکلی، می بایست با کمک زدن چسب دو طرفه بیشتر، و یا چسب تیوپی سیلیکونی، این شکاف را پر کنید. و یا در قسمت دیگری از آینه که سطح زیر آن صاف می باشد، چسب بیشتری زده شود تا کل قطعه توسط آن بخش حفظ شود.

به مدل استفاده از الگو یا شابلون آسان نصب هنگام نصب در ویدئو دقت ویژه به عمل آورید.

 

ویدئو نصب آسان نصب

این ویدئو با کیفیت بالا فول اچ دی می باشد.

در صورتی که به خاطر حجم بالای ویدئو فوق موفق با تماشا آن نشدید می توانید روی آپارات کیفیت های پایین تر آن را نیز ملاحظه کنید:

محتویات جعبه آسان نصب

1. چسب سیلیکونی اختصاصی نصب آینه

پشت آینه های آسان نصب جیوه اندود شده و به دلیل حساسیت این فلز، به بعضی از مواد و اسید ها، نمی توان از هرگونه چسبی برای نصب شان استفاده کرد. چسب ارسالی ما، بدون داشتن مواد اسیدی  آینه را مانند عضوی جدا ناپذیر به دیوار، متصل می کند. بعد از نصب آینه به دیوار ۱۲ تا ۲۴ ساعت زمان به این چسب بدهید تا خشک شود و قطعه را محکم نگه دارد.

 

2. چسب دو طرفه

چسب دو طرفه به صورت رول های گرد می باشد که قطعات آینه را بر دیوار نگه می دارد. چسب اختصاصی آینه(چسب سیلیکونی)، کمی طول می کشد که خشک شود. در این میان، چسب دو طرفه، قطعه آینه آسان نصب را، در سطح دیوار نگه می دارد تا زمانی که چسب اصلی، کاملا خشک شود.

 

3. راهنمای نصب، نقشه و چیدمان های پیشنهادی

مهجام شیشه در جعبه های آسان نصب نقشه ای به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی قرار داده است. در این راهنما مراحل نصب و استفاده از شابلون یا الگو آسان نصب به شما نشان داده شده است. در کنار این راهنما ۴ طرح پیشنهادی برای نصب نمایش داده شده است که اگر تمایل داشتید، می توانید آینه تان را به شکل این طرح ها بچینید. البته فراموش نکنید که خلاقیت، همیشه حرف اول را می زند.

 

4. شابلون نصب یا الگو آسان نصب

و اما آخرین وسیله ای که در پک های آسان نصب قرار دارد، شابلون آسان نصب است. شابلون ها، مهم ترین ابزار در نصب آینه های آسان نصب می باشند. شابلون ها، با اندازه و شکل استانداردشان، به گونه ای طراحی شده اند که قطعات آینه را با یک فاصله واحد از یکدیگر قرار داده و در نصب منظم آینه، بسیار کمک خوبی هستند.

 

5. محافظ و ضربه گیر

آینه های آسان نصب، در کنار اینکه بسیار مقاوم و با کیفیت ساخته شده اند، ظریف بوده و به ضربه و فشار حساس هستند. از همین رو، در بسته بندی آینه ها، تمام قسمت ها حساس، توسط نایلون و فوم و مقوا و …، ایمن سازی شده و احتمال هرگونه شکستگی، تقریبا به صفر می رسد.

 

۶. قطعات آینه سفارش داده شده

در هر جعبه آسان نصب دو دسته آینه قرار می گیرد. هر بسته شامل تعداد مشخصی آینه مربعی، آینه مثلثی، آینه ربع دایره و طرح دیگری که مورد سفارش شما بوده، می باشد. قطعات به صورت منظم سلفون پیچ شده اند و برای جلوگیری از اصطکاک بین خود قطعات، یک عدد کاغذ بین هر یک قرار می دهیم. بدین صورت در هنگام حمل و نقل احتمال ضربه خوردن و شکستن قطعات بسیار کاهش پیدا می کند.

 

تمام موارد گفته شده بالا در تمام پک های آسان نصب قرار داده شده و روش استفاده شان نیز در نقشه راهنما آسان نصب، توضیح داده شده است.

 

 

ما را در صفحات مجازی دنبال کنید تا از اخرین محصولات و اخرین اخبار مطلع شوید :

مهجام گلس سازنده انواع مدل های آیینه ای.

طرح از شما، ساخت از ما.

می توانید خانه خود را، به مانند یک کاخ تزیین نمایید.

با ما در شبکه های اجتماعی در ارتباط باشید:

instagram

telegram

contact us

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.