منو سریع

فروشگاه

ارسال درخواست

عضویت در خبرنامه

پاسخگویی آنلاین در واتس آپ

آشنایی با ابزار نصب آسان نصب

محتوای جعبه آسان نصب

ترجمه این پست به زبان های دیگر نیز روی سایت هست: faفارسی

آشنایی با ابزار نصب آسان نصب

در این ویدئو با هدف آشنایی با ابزار نصب آسان نصب در محیط اتاق نمایش شرکت ایده پردازان مهجام شیشه یکی از طرح ها را از شروع تا مرحله نصب پیش می بریم. برای این منظور طرح پیچک انتخاب شد که یکی از پرفروش ترین طرح های آسان نصب می باشد.

مهجام شیشه توانایی ساخت انواع محصولات آینه دکوراتیو را دارد. شما می توانید طرح دلخواه خود را طراحی کرده و برای بخش فروش ما بفرستید و ما آن را برای شما بسازیم. در این راه از ابزار هایی چون اینگریوینگ، لیزر و شیارزنی و غیره استفاده می کنیم.

اما این مراحل کمی پیچیده می باشد و در نهایت اگر تعداد قطعات زیاد باشد، محصول شما در دسته تایل آینه ای قرار می گیرد و برای نصب ان بنا به فاصله های محاسبه شده در طراحی، نیاز به حضور یک نصاب حرفه ای در محل مورد نظر دارد.

 

معرفی آینه آسان نصب

ایده جدید پیاده سازی شده شرکت ایده پردازان مهجام شیشه آینه آسان نصب می باشد. در این طرح آینه ای شما می توانید از بین ایده های از پیش طراحی شده مدلی که باب سلیقه و مناسب فضای منزل یا محل کارتان می باشد را انتخاب کنید. هر طرح آسان نصب از قطعات خاصی آینه تشکیل شده است.

با این قطعات می توانید مدل های مختلفی را چیده و نصب کنید. در راهنمای نصبی که در جعبه های آسان نصب هر طرح قرار می گیرد، ۴ مدل چیدمان جذاب از مدل انتخابی شما چاپ شده است.

آینه آسان نصب طرح پیچک که در ویدئو نصب آن را خواهید دید از ۳ قطعه آینه مربعی و ۱۰ عدد قطعه آینه ربع دایره ای تشکیل شده است. برای آشنایی بیشتر با این آینه یا ثبت سفارش آن در اینجا کلیک کنید.

آموزش نصب

در این ویدئو جهت آشنایی با ابزار نصب آسان نصب خواهید دید:

– جعبه گشایی آسان نصب و خارج کردن محتویات جعبه(شابلون یا الگو آسان نصب – چسب دو طرفه – راهنمای نصب به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی – چسب تیوپی سیلیکونی یا چسب مخصوص آینه – قطعات آینه در دو بسته سلفون پیچ شده – محافظ و ضربه گیر های بسته آینه)

– معرفی چسب تیوپی سیلیکونی

– معرفی چسب دو طرفه و نحوه استفاده از آن

– معرفی شابلون آسان نصب که به صورت یک خط کش + شکل چوبی در جعبه هست.

– معرفی راهنما آسان نصب که به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی ترجمه شده است. این کاغذ ها در اندازه کاغذ آ۵ در جعبه هستند. بخش بزرگ تر این کاغذ به بیان نکات نصب، معرفی شابلون آسان نصب و چسب دو طرفه و چسب سیلیکونی مخصوص آینه می پردازد. نحوه استفاده از شابلون، نقاط حساس برای زدن چسب و موارد دیگر که لازم است بدانید تا نصب خوبی داشته باشید روی آن ذکر شده است. و در سمت چپ آن نیز بنا به طرحی که سفارش داده باشید، ۴ الگو مناسب برای چیدمان قطعات برای شما ثبت شده است.

– نمایش قطعات آینه و ابزار لبه ها که تراش ۱.۵ سانت خورده اند.

– نحوه چسب زده به پست آینه. چسب دو طرفه در وسط اضلاح و چسب سیلیکونی به اندازه یک نخود در گوشه ها و وسط قطعه آینه.

– کندن روکش چسب دو طرفه

مرحله نهایی

اکنون همه چیز برای نصب آماده است. با یک متر و یک مداد یک خط تراز روی دیوار رسم می کنید. این خط برای تنظیم شدن نصب و تراز بودن کار می باشد.

قطعات آینه را دونه به دونه بر اساس طرحی که روی زمین چیده اید و پشت آن را چسب زده اید برداشته، و روی دیوار می گذارید. در این بخش از ویدئو به نحوه استفاده از شابلون یا لگو آسان نصب دقت زیادی بکنید.

برای اطمینان از چسبیدن آینه، در نقاطی که چسب دو طرفه را زده اید، به طور مثال در ویدئو در وسط اضلاع قطعات آینه، فشار های بیشتری به آینه وارد کنید. البته دقت کنید اگر فشار خیلی زیاد شود احتمال ترکیدگی آینه وجود دارد.

همین مراحل را پیش ببرید و در نهایت شما یک آینه آسان نصب را نصب کرده اید.

آشنایی با ابزار نصب آسان نصب

 

ویدئو آموزش نصب آینه

برای درک بهتر موضوعاتی که بیان شد ویدئو زیر را ملاحظه کنید:

این ویدئو با کیفیت بالا فول اچ دی می باشد.

این ویدئو برای اموزش ابزار و کلیات کار نصب آینه آسان نصب آماده شده بود. برای آشنایی بیشتر با آینه آسان نصب پیچک می توانید مطلب اختصاصی این طرح آسان نصب را با کلیک در اینجا مطالعه کنید.

 

در صورتی که به خاطر حجم بالای ویدئو فوق موفق با تماشا آن نشدید می توانید روی آپارات کیفیت های پایین تر آن را نیز ملاحظه کنید:

مهجام گلس سازنده انواع مدل های آیینه ای.

طرح از شما، ساخت از ما.

می توانید خانه خود را، به مانند یک کاخ تزیین نمایید.

ما را در صفحات مجازی دنبال کنید تا از اخرین محصولات و اخرین اخبار مطلع شوید :

instagram

telegram

contact us

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.